logo cestovní agentury David

O NÁS

Agentura David pusobí v oblasti cestovního ruchu od roku 2000 a zprostředkováváme pobyty v soukromých apartmánech po celém Chorvatsku. Nemáme mezi sebou žádné další mezičlánky a jsme v přímém kontaktu s majiteli nabízených objektu. To nám umožňuje nabídnout přijatelné ceny, které jsou koncové bez jakýchkoliv dalších přirážek.

Všechny apartmány jsou osobně prověřené a naší filosofií je nabídnout maximum informací jak o samotném objektu, tak i o lokalitě. S námi opravdu víte kam jedete a jak to skutečně vypadá v míste pobytu.

Veškeré formality mužete vyřídit i bez osobní návštěvy pres internet a pomocí pošty. Pobyty zajišťujeme proti řádné smlouvě o obstarání pobytu a nabízíme také možnost pojištení léčebných výloh. Zde v ČR se hradí záloha na pobyt v % dle daného ceníku objektu a skládá se na konto v bance v Kč v aktuální prodejním kurzu Euro / Kc. Zbytek hradíte v místě pobytu přímo majitelům nebo pověřené osobě v Euro. Spolu se smlouvou obdržíte kompletní cestovní itineráře tak, aby jste bez problému dorazili až k objektu a nikde nebloudili.Naše adresa : Agentura David Výpustky 8, Brno 614 00


mob. 608 427 571, VoIP 511 111 034, 547 215 243


www.hvar.cz,    info@hvar.cz